SAYFA YÜKLENİYOR...

Diyarbakır Bariyer Sistemleri

Diyarbakır Bariyer Sistemleri

Özel ve resmi otoparklar, işletmelerin araç girişleri, fabrikaların, özel sitelerin ve kurumların bahçelerine girişlerde araç girişlerini kontrol altında tutabilmek için bariyer sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bariyer sistemlerin bir çok çeşidi vardır. Bunlardan başlıcaları perforje kayar kapı bariyerler, mantar bariylerler, road blocker bariyer sistemleri, şerit bariyerler, ayaklı bariyerlerdir.  Diyarbakır bölgesinde bariyer sistemlerinin lideri konumundaki Doğu Cam Balkon sunmuş olduğu çözümlerle araç geçişlerinin güvenle kontrolünü sağlamaktadırlar.

Bizler tecrübeli teknik ekibimizle size en uygun bariyer çözümünü sunmakla kalmıyoruz. Ürettiğimiz  ve montajını gerçekleştirdiğimiz bariyer çözümünün sorunsuz bir şekilde çalışmasını da hedefliyoruz.

Diyarbakır bölgesinin kumandalı otomatik bariyer alanında en tecrübeli teknik personellerine sahip Doğu Cam Balkon sistemleri size aynı zaman 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

Bariyer sistemlerinde en önemli nokta güvenli, estetik ve sorunsuz çalışması  ile ekonomik olmasıdır. 

Bizler ürettiğimiz bariyer sistemlerinin üretim, montaj ve  satış sonrası desteğine büyük önem veriyoruz.

Çünkü bariyer sisteminde hedeflenen en önemli konulardan biri güvenliktir. Güvenlik bir tedbir olup, ihmale gelmez. Bu nedenle bariyer sistemlerinizin güvenlik tedbirlerine en uygun şekilde çalışması önem arz etmektedir.

Sizde ihtiyacınıza uygun bariyer sistemlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız ücretsiz keşif hattımızdan bize ulaşınız.