SAYFA YÜKLENİYOR...

Diyarbakır Plise Perdeli Cam Balkon

Diyarbakır Plise Perdeli  Cam Balkon

Plise perdeli cam balkonlar size enerjide tasarruf etmenizi sağlar. Özellikle yaz mevsiminde güneş ışınlarını kestiği için evinizin daha az ısınmasını sağlar ve bu da daha az klima veya vantilatör çalıştırmanıza yol açarak elektrik faturalarınızın yüksek gelmesinin önüne geçer. Plise perdeli cam Balkonlar estetik ve dekoratiftir. Özelleştirilmiş tekniklerle üretilen tekstil kumaşı kullanılır. Temizliği kolaydır.

Doğu ve Anadolu bölgesinde Başta Diyarbakır olmak üzere bir çok il ve ilçede Doğu Cam Balkon Plise perdeli cam balkonların vidasız olarak montajını sağlamaktadır. Yeni taktıracağınız Cam Balkon’da plise perdeli  cam balkon kullanabileceğiniz gibi, mevcut cam balkonunuza da plise perde taktırabilirsiniz. Plise perdeler çift yönlü çalışma özelliğine sahiptir. Plise perdeyi isteğinize göre yukarı ya da aşağı doğru çalıştırma seçenekleri vardır.

 Cam üzerinde istediğini konumda plise perdeyi durdurabilirsiniz. Diyarbakır’da plise perdeli cam balkon taktırmak istiyorsanız ücretsiz keşif hattımızı arayarak bizden fiyat teklifi  alman plise perdeli cam balkon konusunda karar vermeyiniz. Geniş müşteri portfoyümüz ve %100’e varan müşteri memnuniyeti hedefimizle sizde mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.