SAYFA YÜKLENİYOR...

Diyarbakır Fotosel Kapı-Otomatik Kapı

Diyarbakır Fotosel Kapı-Otomatik Kapı

Fotoselli otomatik kapı sistemleri günümüzde bir çok yerde sıklıkla kullanılmaktadır. Herhangi bir güç uygulanmaksızın kendiliğinden açılan fotoselli kapılar yaya trafiğinin çok olduğu özellikle otel AVM ve hastane gibi yerlerde kullanılır.  Fotoselli otomatik kapıya yaklaştığınızda kapı üzerindeki sensörler sizi algılar ve kapılar otomatik olarak açılır. Adını üzerindeki fotosel sisteminden alan foto selli kapılar yakına biri yaklaştığında yaklaşan kişiyi algılar ve kapılar otomatik olarak açılır. Uzaktakileri sensör algılamaz bu da size avantaj sağlar.

Diyarbakır başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu illerinde foto selli kapı üretim ve montajında Doğu Cam Balkon bilinçli müşterilerin tercihidir. Foto selli kapılar ısı ve serinliğin dışarıya girip dışarıdaki ters iklimin içeriye girmesini engelleyerek klimalarınızın daha az çalışmasını sağlar. Bu da bütçenizden hatırı sayılır paranın çıkmasının önüne geçmiş olur.

Fotoselli kapılar estetik ve güvenilirdir. Elektrik kesintilerinde bataryası sayesinde sistem çalışmaya devma eder. Sıkışma ve otomatik kapı kazalarını önlemek için kapı mekanizması zorlama anında güvenli geçişi sağlayarak kapanma konusunda kuvvet uygulamaz ve açılarak geçişe kolaylık sağlamaktadır.

Doğu cam balkon fotoselli kapıların bakım ve onarımları konusunda da tecrübeli ekibi ve geniş hizmet ağıyla size hizmet vermekten memnuniyet duyar.