SAYFA YÜKLENİYOR...

Kars Cam Bölme Sistemleri

Kars Cam Bölme Sistemleri

İşyerlerinde, ofislerde, fabrikaların yönetim katlarında geniş alanların hem kullanıma elverişli olması, hem estetik görüntüye sahip olması için cam bölme sistemleri kullanılarak bölümler oluşturulur.

Buzlu darbeye karşı mukavemetli camlardan üretilen cam bölme sistemleri alüminyum doğrama malzemeler kullanılarak daha sağlam ve uzun ömürlü cam bölme kısımlarının ortaya çıkmasına olanak tanır.

Kars Cam bölme sistemlerinde hem tasarımsal olarak hem de sunmuş olduğu fiyatlarla iç mimarların bir numaralı tercihi haline gelen cam bölme sistemlerinin üretimi kendi tesisimizde yapılmakta, montajı yılların tecrübeli ustalarının ince işçiliğiyle yapılmaktadır.

İhtiyacınıza ve tercihinize uygun tasarımın belirlenmesinden sonra en uygun fiyat için çalışmaya başlayan ekibimiz onayınızı aldıktan sonra üretime başlar. Size söz verdiği sürede ürettiği sistemin montajını 1 gün içerisinde gerçekleştirerek size teslim eder.

Doğu cam balkon cam bölmede size uygun çözümler sunmanın garantisini ücretsiz keşif hizmetiyle vermektedir.

En büyük cam sistemlerden olan cam bölme sistemlerinde kullanılan camın kaliteli olması işin betonarme yapılar kadar uzun ömürlü olmasını sağlar. Doğu cam balkon olarak cam bölme sistemlerinin ömürlük olması için en kaliteli cam malzeme kullanılarak üretim bandından montaja sonrasında da işin teslimine geçilir. İhtiyacınıza ve daha önceden belirlenen tasarıma uygun olarak ince işçilikle hazırlanan cam bölmeleriniz tarafınıza teslimi yapılır.