SAYFA YÜKLENİYOR...

Kars Cam Tavan Sistemleri

Kars Cam Tavan Sistemleri

Cam tavan sistemleri sabit ve açılır cam tavan olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Restaurantlar, kontular, cafeler için özel olarak tasarlanan cam tavan sistemleri  gökyüzüyle aranızdaki görüntü irtibatını kesmeden sizi toz, yağmur ve gürültüden korur.

Otomatik olan cam tavan sistemlerinde kumanda ile verilecek komutla cam tavan açılıp kapanır. Kuvvet uygulanmasına gerek yoktur.

Kars Cam tavan sistemlerinde Doğu Cam Balkon size ergonomik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz cam tavan sistemleri darbeye karşı mukavemet gösterebilen camlardan üretilmektedir. Cam’ın yanı sıra en çok kullanılan malzeme alüminyum doğramadır.

İşletmenizin ve evinizin değerine değer katan bir sistem olan cam tavan sistemlerinin fiyatı betonarme kaplamalara göre daha uygundur.

Cam tavan sistemleri uzun ömürlü ve estetik olmasının yanı sıra güvenlidir. Bir çok test ve aşamadan geçerek tasarlanan cam tavan sistemleri tasarımsal olarak isteğinize uygun olarak şekillendirilir.

Uygulanacak alanlarda ölçü sıralaması olmadığı gibi otomatik cam tavan sistemlerinde her 25 m2 lik alan için 1 cam tavan motoru kullanılır.

Kars ve bölgesinde kendi üretim tesisinde cam tavan üretimini ince işçilikle yapan nadir firmalardan dolan Doğu cam balkon kadrosunda barındırdığı ince işçilik ustası teknik personellerle siz müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet kalitesini sürekli artırarak sektörün önemli oyuncularının başında gelmektedir.