SAYFA YÜKLENİYOR...

Iğdır Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Iğdır Sürgülü Cam Balkon Modelleri


Iğdır Sürgülü Cam Balkon Modelleri katlanır cam balkon sistemlerinde olduğu gibi yana kayar cam balkon panellerden oluşur. Panellerin katlanarak değil ray üzerinde yana doğru sürülerek otomatik kapı gibi açılmasıdır. Iğdır Sürgülü Cam Balkon Modelleri bir ray üzerinde 3 lü veya 5 li kanaldan oluşan rayların üzerinde sağa veya sola çekilerek toplanan fakat katlanır cam balkonun aksine kendi kanalları içinde toplanan sistemlerdir. 
İçeri katlanmadıkları için balkonunuzda ölü alan oluşturmazlar.
İki çeşit sürgülü cam balkon sistemi vardır. 
1-    Eşikli sürgülü cam balkon sistemi 
2-     Eşiksiz sürgülü cam balkon sistemi olarak piyasadaki isimleri ile bilinirler.
Bu sistemlerde son günlerde yapılan ar-ge çalışmaları ve sizlerden gelen talepler ile birlikte ısıcamlı sürgülü cam balkon sistemi ve tek camlı sürgülü cam balkon sistemi olarak sizlere sunulmaktadır.
Iğdır Sürgülü Cam Balkon Modelleri Üstün özellikleri ve kalite standartları sebebiyle konutların balkon kapatmaları için idealdir. İç ve dış mekânlarda yaygın olarak kullanılır. Kafe, restoran, pastane ve lokanta gibi iş yerlerinde alanları bölme veya ekstra alanlar kazanmak için tercih edilmektedir.
Sistemin Diğer Özellikleri ve Avantajları
Sürgülü Cam Seri’nin kayar cam sistemi, açılırken ve kapanırken aralardaki kapaklar ve fitiller sayesinde birbirini çekerek işlev görmektedir.
Eşikli ve eşiksiz olarak ikiye ayrılan sürgülü seride sadece alt kasa değiştirilerek eşikli veya eşiksiz yapılabilmektedir. Iğdır Sürgülü Cam Balkon Modelleri üst kasa, üst alt baza ve yan profilleri ile diğer tüm aksesuarları sabit kalmaktadır.
Eşikli profiller, insanların geçiş yaptığı alanlarda pek tercih edilmemektedir. Geçiş yapılan alanlarda ince eşiksiz profiller kullanılmaktadır.
Ayrıca;
Estetik ve şık görüntüsü ile Iğdır Sürgülü Cam Balkon Modelleri mekânlara değer katan sistem, garanti kapsamındadır.
Sürme kanatlar sayesinde camların temizlemesi kolaydır.
Kapatılan alanları dış etkenlerden koruyarak maksimum hijyen sağlamaktadır.
Üstün yalıtım ve sızdırmazlık özellikleri ile donatılmıştır.
Biz sürgülü cam balkon kış bahçesi sistemleri olarak bizi tercih edebilirsiniz.