SAYFA YÜKLENİYOR...

Iğdır Cam Kış Bahçesi

Iğdır Cam Kış Bahçesi

Soğuk kış günlerinde bahçeli ev sahiplerinin kendileri için yapacakları en iyi iyiliklerden biri elbette camdan bir Iğdır Cam Kış Bahçesi olarak tanımlanabilir. Bahçenin herhangi bir köşesine yahut tam ortasına yapacağınız cam fanus kış aylarında muazzam bir hava katarak çok daha özgür hissedeceğiniz bir kış geçirmenize yardımcı olacaktır.
Iğdır Cam Kış Bahçesi sistemleri, özellikle mevcut alanın üzerine ekstra ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için kullanılan, cam açılır-kapanır tavan, sabit, kısmen açılır türleriyle çok sayıda seçenek sunan sistemlerdir. Son zamanlarda görsel katkısı ve avantajları sebebiyle özellikle işletmelerce yaygın olarak kullanılmaktadır.
Sadece işletmeler değil, haneler için de teras, bahçe, balkon ve verandalarda da bu sistem uygulanarak kış bahçesi haline getirilebilmektedir. Iğdır Cam Kış Bahçesi Taşıyıcı desteği sayesinde sağlam ve uzun ömürlü olmakta, cam çatı zorunluluğu olmamakta ve çatılarda tente veya branda da kullanılabilmektedir. Isı ve ses yalıtımı sayesinde, uygulanan alanlar için ferah ve konforlu bir alan sunmaktadır.
Nerelerde Tercih Ediliyor?
Iğdır Cam Kış Bahçesi kişisel kullanımlarda teraslarında, evlerinde, villalarında birbirinden farklı kullanım alanları olarak tercih edenleri sayısı oldukça fazla. Kimi bahçesinde hem mutfak alanı, hem yemek yiyebileceği bir yer olarak düşünüyor. Kimi terasında her zaman oturabileceği, misafirlerini ağırlayabileceği keyif odası olarak düşünüyor, kimi dışarıda kar yağarken hem 4 bir yandan keyifle izleyip hem de kitabını okuyabileceği bir alan olarak düşünüyor. İşletmeler ise görüş açısı her taraftan açık olan yepyeni bir bahçe bölümü olarak tercih ediyor. Kış bahçesi perdesi ile sistemlerde farklı modellerde perdeler kullanabilirsiniz. Dilerseniz Iğdır Cam Kış Bahçesi sistemler hakkında bilgi alabilir, isterseniz daha sonradan arzunuza göre başka perde kombinasyonları uygulayabilirsiniz.
Kış bahçesi sistemleri konusunda avantajları incelecek olduğumuzda saymakla bitmeyecek kadar fazla ve derin olduğunu görüyoruz. Ancak yapmış olduğumuz araştırma sonucu kış bahçesi hakkında göze çarpan ve en belirgin olan üç özelliği sizinle paylaşacağız.
İsminden de belli olduğu gibi kış aylarında sevilerek kullanılan bu cam fanus sistemi yaşamınızın hemen her sürecinde kullanıla bilinen soğuktan koruyan ancak aynı zamanda dışarıda hissi veren muazzam bir sistemin adıdır. Öyle ki içini tıpkı eviniz de olduğu gibi rahat ve özgürce oturabileceğiniz, uzanabileceğiniz mobilyalarla döşemeniz mümkündür.
Iğdır Cam Kış Bahçesi için en belirgin 3 özellik
1) Kolay kullanım
Iğdır Cam Kış Bahçesi katlanır camdan oluşan camlar iç kısma doğru katlanmaktadır. Tavanı sabit olan bu sistemde tente sistemi ile de kapatılabilmektedir. Kış bahçesi sisteminde camların bu şekilde katlanabilir olmasından dolayı 4 mevsim özgür bir biçimde kullanılan cam kış bahçesi, aynı zamanda çok da kolay temizlenmektedir.
2) Kafa dinleme alanı
Iğdır Cam Kış Bahçesi eğer bahçe ortasına değil de evinizin hemen yanında evinizden geçiş yapabileceğiniz bir alana yaptıysanız bunun en büyük avantajı olarak ekstra bir oda daha kazanmış olmanız olacaktır. Bu alan sizin aklınıza estikçe çekilebileceğiniz kafa dinleme odanız da olabilir. Unutulmamalıdır ki kış bahçesinin en büyük özelliklerinden biri ayrı bir oda olarak da kullanıla bilmesidir. Bu alanda rahatlamak adına ister kış aylarına uygun bitkiler yetiştirin, isterseniz de hobi odası olarak kullanın bu tamamen uzun kış akşamlarını nasıl değerlendirmek istediğinize bağlı.
3) Dayanıklı
Iğdır Cam Kış Bahçesi sistemleri oldukça uzun ömürlü oluşları ile bilinmektedirler. Kış aylarından yaşanacak olan olumsuz hava şartlarına uygun bir biçimde üretilen bu sistemde çeşitli darbelere karşıda dayanıklı kalabilme özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda dayanıklı olan camlar paslanmaz alüminyum profiller kullanılmaktadır. Oldukça iyi malzemeler ile imalatı yapılan Iğdır Cam Kış Bahçesi uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Eğer sizin de kış bahçesine uygun bir bahçeniz varsa kış bahçesi yaptırmak için fazla zaman kaybetmemenizi tavsiye ederiz. Oldukça huzurlu bir kış geçirmek için geç kalmış sayılmazsınız. Detaylı bilgi içim bizi aramanız yeterli.