SAYFA YÜKLENİYOR...

Hakkari Alüminyum

Hakkari Alüminyum

Alüminyum, yapısal olarak birtakım özelliklere sahiptir. Hakkari Alüminyum bu özellikleri sayesinde birçok farklı alanda kendine yer bulur. Soğutma sanayisinden, uçak ve uzay araçlarına kadar birçok farklı alanda kullanılan alüminyum aynı zamanda parlak ve şık görüntüsü ile çeşitli dekoratif eşyaların yapımında da kullanılmaktadır.
21. yüzyılın metali olarak görülen Hakkari Alüminyum, bakır metaline göre daha ucuz ve daha çoktur. Özellikle ulaştırma ve inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan alüminyumun kullanım alanları ise sürekli artmaktadır.
Ayrıca, ısı ve elektriği bakır kadar iyi ileten Hakkari Alüminyum, hafif bir metaldir ve işlenmesi oldukça kolaydır.
Hakkari Alüminyum birçok farklı sektörde kullanılması, hurda olarak işlenmesini de gerektirir. Hurda alüminyumun geri dönüştürülmesi ile yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlamak mümkündür.
Geri dönüşümü yapılan bir metal için harcanan enerji, o metali doğal kaynağından çıkarmaya oranla oldukça azdır. Bunun yanı sıra geri dönüşüm, birçok faydayı da beraberinde getirmektedir.
Hakkari Alüminyum, birçok hurda metalin alımını yaparak geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Hakkari Alüminyum fiyatları konusunda minimum kâr oranları ile hizmet sunuyoruz ve aynı zamanda ücretsiz keşif ile tüm hurdanızı adresinizden alıyoruz.