SAYFA YÜKLENİYOR...

Van Uzaktan Kumandalı Cam Balkon

Van Uzaktan Kumandalı Cam Balkon

Van Uzaktan Kumandalı Cam Balkon Nasıl çalışmaktadır.
Van Uzaktan Kumandalı Cam Balkon dikey değil yatay cam paneller şeklinde tasarlanmış. Bu yeni sistemde açılıp kapanma olayı sağa ya da sola değil, aşağı yukarı şeklinde uygulanmış. Bildiğiniz cam paneller dikey değil, yatay olarak konumlandırılmış. Çalışma prensibini ise sistem içerisinde bulunan motorun kumanda ile çalıştırıldığında panellerin iki tarafında bulunan zincirler sayesinde yatay cam panelleri aşağı yukarı şekilde hareket ettirmesi olarak fazla teknik detaya girmeden açıklayabiliriz.
Van Uzaktan Kumandalı Cam Balkon neye denir?
Van Uzaktan Kumandalı Cam Balkon nedir? Sorunuzun en basit ve anlaşılır tanımı şudur. Giyotin cam balkon ya da hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam balkon sistemleri, dikey yönlü hareket ederek açılıp kapanma işlemi yapmaktadır.
Sistem tamamen açıldığı vakit bir panel yükseklik boyutunda sabit cam kalmaktadır. 2, 3 ve 4 panelli sistemleri bulunmaktadır. 2 panelli sistemlerde 1 hareketli 1 sabit panel, 3 panelli sistemlerde 2 hareketli 1 sabit, 4 panelli sistemlerde ise 3 hareketli 1 sabit şeklinde olmaktadır.
Ayrıca ısıcamlı vasistaslı giyotin cam balkon modellerinde camların kalınlığı 4+12+4 mm şeklinde kalınlığında temperli ısı camlar kullanılmaktadır.
Van Uzaktan Kumandalı Cam Balkon Modellerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Biz uzaktan kumandalı cam balkon teknolojisinde 5 farklı çeşit cam balkon modellerimiz bulunmaktadır. Ayrıca bu sistemlere ait tüm profil ve aksesuarları tarafımızdan en uygun fiyata tedarik edebilirsiniz.
Hareketli Giyotin (Küpeşte) Cam Balkon,
Isıcamlı Vasistaslı Giyotin Cam Balkon,
Bioklimatik Rolling Roof Teras Sistemleri,
Motorlu Giyotin Sürme Sistem,
Manuel Giyotin Sistemleri,