SAYFA YÜKLENİYOR...

Muş Giyotin Cam

Muş Giyotin Cam

Muş Giyotin Cam, Alüminyum panellerden oluşur ve yukardan aşağı doğru dikey bir şekilde açılıp kapanır. Sistem üç cam hareketli, tek cam sabit tüm camlar hareketli ya da belli başlı opsiyonlar üzerinde inşaa edilir. Giyotin cam kelimesi daha çok yapı giyotin gibi yukardan aşağı açılıp kapandığı için kullanılmaktadır. Aslında Giyotin Cam henüz Alüminyum sektöründe net bir isimle kullanılmamaktadır.
Muş Giyotin Camne Türkiye piyasasında Küpeşte de denilmektedir. Panorama şeklinde isimlendiren firmalar olmasına rağmen bilinen adı Giyotindir.
Muş Giyotin Camnde Cam özelliği Isıcam veya Tek cam özelliklerinin tümünü kullanabilmektedir. Katlanır camlar birbirine paralel bağlandığından açılıp kapanma anında herhangi bir sorun veya kayma olmamaktadır.
Muş Giyotin Cam Sistemleri Motorlu olabilmektedir. Motor ve kumanda sayesinde açılıp kapanmaları daha konforlu bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Motorlu Giyotin için piyasada ideal motorlar bulunmaktadır. En çok talep göreni Somfy olmakla beraber Cherubini ve Becker de tercih edilmektedir.
Muş Giyotin Cam sistemleri için kullanılan Alüminyum en ideal ölçüde olmalı. Rüzgara, yağmura veya çevresel etkenlere karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bunun yanında ısı yalıtımını da sağlamalıdır. Giyotin Camnde alüminyum kalınlığı standart olmakla beraber iklim şartlarının daha sert geçtiği yerlerde farklı kalınlıkta ve kalitede profiller kullanılabilmektedir.
Giyotin Cam sistemleri, ses yalıtımına da fayda sağlamaktadır. Üstten aşağı doğru tam açılması da balkon, teras gibi yerlerin kullanım alanını genişletmektedir. Günümüzde Muş Giyotin Cam Cafe, restoran, balkon, teras, ofis gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Giyotin Cam sistemleri için ölçü alırken zemin ve cephe yönü önem arz etmektedir. Zeminin çok eğimli olduğu yerlerde ölçünün ve montajın bu eğimin baz alınarak yapılması gerekmektedir. Muş Giyotin Cam üretiminde bölgesinin en önde olan firmalarından olup aynı zamanda Dünyanın değişik ülkelerinde de tercih edilmekteyiz.
Giyotin sistemin de rayların da çok sağlam ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanması gerekmektedir. Muş Giyotin Cam özellikle ısıcamlı sistemlerde estetikliğin yanında sağlamlığının da iyice kontrol edilmesi gerekmektedir. Yukarıda ölçü anında zemin eğimine dikkat edilmesi konusunda belirttiğimiz husuz montajın önemini de ortaya çıkarmaktadır. Montaj genelde bayiler veya montaj ekipleri tarafından yapıldığı için Doğru montaj yapılmaması durumlarında Giyotin Camniz sıkıntı çıkarabilmektedir. Muş Giyotin Cam satıcısı firmamız kesinlikle bu konuda her türlü güvenceyi sağlamaktadır. İmalat ve montaj aşaması tam bir profesyonellik ile yapıldığından imalatımıza ve montajımıza güvenebilirsiniz.