SAYFA YÜKLENİYOR...

Erzurum Sürgülü Cam Balkon

Erzurum Sürgülü Cam Balkon

Erzurum Sürgülü Cam Balkon 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Erzurum Sürgülü Cam Balkon sistemi 8 mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve ŞİŞECAM patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır.
Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükkânlarda dış mekânlarda kullanılabilmektedir.
Erzurum Sürgülü Cam Balkon sistemi her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir.
Talebe göre hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi konulabilmektedir.
Kullanmış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı "0" olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekânlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır.
Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kâlıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara karşı korumaktır.
Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez.
Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır.
Erzurum Sürgülü Cam Balkon Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200 mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır.
Sürme cam sistemleri, yerine ve kullanış amacına göre 2 çeşittir.
EŞİKLİ SÜRME CAM SİSTEMLERİ
EŞİKSİZ SÜRME CAM SİSTEMLERİ
Fiyat bilgisi almak için bizi aramanız yeterli.