SAYFA YÜKLENİYOR...

Bingöl Sürgülü Cam

Bingöl Sürgülü Cam


Eşikli Sürme Cam Balkonlar da zeminde 3 cm civarı eşik kullanılmaktadır ve camlar o eşik üzerinde ilerlemektedir.
Eşiksiz Sürme Bingöl Sürgülü Cam da zeminde 1 cm yüksekliğinde profil kullanılır ve rulmanlar bu eşik içinde ilerlemektedir.
Bingöl Sürgülü Cam farklı renklerde üretilebilmesi mimarinize kolayca uyum sağlayacaktır. Sürgülü Cam Balkonlar da kullanılan alüminyum profiller 1. Sınıf biyet malzemeden üretilmektedir ve renk atma yada bozulma gibi sorunlarla kesinlikle karşılaşılmamaktadır. Kullanılan alüminyum profillerde de standardın dışında çok farklı renk seçenekleri de mevcuttur.
Bingöl Sürgülü Cam her balkon veya mekan için uyumludur. Oval balkonlarda da oval formda üretim yapılmaktadır. Avantajları saymakla bitmeyen Sürgülü Cam Balkon sistemlerinin başlıca avantajları şöyledir; Ses ve ısı izolasyonu, Mimari görünüm sağlar, Temperli yüksek mukavemetli camlar sayesinde ekstra güvenlik sağlar, hırsızlar için ek güvenlik sağlar, sürgülü mekanizma sayesinde çok kolay temizlik, evin yada iş yerinin balkonun ısınması sayesinde iç sıcaklığını korumasını sağlar,
Bingöl Sürgülü Cam sistemleri sayesinde yaz kış fark etmeksizin ev ve işyerlerinizin balkonlarında rahatlıkla oturabilirsiniz. Şık tasarımının yanında ısı ve ses izolasyonu sayesinde sizlere daha kullanışlı mekanlar sunan sürgülü cam balkon sistemleri ile dört mevsim balkonunuzda güzel anlar geçirebilirsiniz. Sürgülü cam balkon modelleri arasından sizin için en uygun modeli tercih ederek balkonunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Bingöl Sürgülü Cam sürme ve eşiksiz sürme olarak iki farklı tipi bulunan modeller arasından balkonunuza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Bu ikisinin farkı ise eşikli sürme cam balkonlar da zeminde 3 cm civarı eşik kullanılırken eşiksiz sürme cam balkonlarda ise 1 cm yüksekliğinde profil kullanılmaktadır.
Bingöl Sürgülü Cam satın almak istediğinizde hem kaliteli ve uzun ömürlü hem de uygun fiyatlı olmasını istersiniz. Aradığınız bu kriterlere uygun sürgülü cam balkon sistemlerini bizler sayesinde bulabilirsiniz. Biz olarak sürgülü cam balkon sistemlerinin fiyatı konusunda net bir bilgi veremesek bile sektördeki birçok firmaya göre uygun fiyatta satış yaptığımızı kolaylıkla söyleyebiliriz. Sürgülü cam balkon yaptırmak istediğinizde balkonunuzun genişliğine, seçilen modele veya özelliklerine göre fiyat değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden Bingöl Sürgülü Cam fiyat konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. İster sürgülü cam balkon sistemi olsun isterseniz başka balkon sistemleri olsun en kalitelisini ve en uygununu bizden bulabilirsiniz.