SAYFA YÜKLENİYOR...

Batman Sürgülü Balkon Camı

Batman Sürgülü Balkon Camı

Batman Sürgülü Balkon Camı ile amaç; dar balkonlarda, balkon alanını aynen korumasıdır. Balkona çıkış noktalarına engel olmaz, cam birleşim noktalarında alüminyum contalar sayesinde içeriye su, rüzgar ve toz geçirmez. Batman Sürgülü Balkon Camı isteğimize bağlı olarak dilediğimiz bir köşede üst üste toplanır. Alt kısımlarında kullanılan rulmanlar vasıtası ile kolaylıkla ve sessiz olarak çalışır.
Eşikli Batman Sürgülü Balkon Camı sistemleri geniş kasa modeli olması nedeniyle balkon para petinin tavanı karşılamadığı durumlarda kolaylıkla uygulanabilir. Batman Sürgülü Balkon Camı Kasa birleşmeleri 45 derece kesilmeyerek 90 derece kesilir. Bu özellikler Toz, su, hava almama özelliği olan sistemin tehlike sınırlarında minimize edilmiştir. Sistemde 8mm Temperli tek cam ile lamine cam uygulanabilme özelliği bulunmaktadır. 
Dört mevsim kullanım için muhteşem bir mimari çözüm olan Sürgülü Cam Balkonlar şık tasarımı ile mekanınızın mimarisine çok yakışacak.
Batman Sürgülü Balkon Camı rüzgara, fırtınaya ve sert yağmurlu hava koşullarına dayanıklıdır. Montaj aşamasında uzman kadromuz ile hassas ayarları yapılarak uzun yılları kullanmanız için hizmetinize sunulmaktadır.
Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve genişletmek için sizlere en iyi çözümü bulurken beklentinin ötesinde geçiyor. Hayallerinizi kolaylaştırmak için çalışıyoruz.
Batman Sürgülü Balkon Camı estetik, ferah yeni bir yaşam alanı sağlar. cam balkon modeli uygulandığı alanlarda, ses ve ısı yalıtımına katkı sağlar. Ve biz tercih edilen modele göre uygun fiyatlı çözümler sunar.