SAYFA YÜKLENİYOR...

Silopi Alüminyum Doğrama

Silopi Alüminyum Doğrama

Silopi Alüminyum doğramadan üretilen pencere ve  kapı profilleri size ısı ve ses izalasyonu sağlayarak enerjide tasarruf etmenize yardımcı olurlar. İklim koşullarınıza göre yıllara meydan okuyan dayanıklı alüminyum ham madde ve içerisindeki izolasyon sayesinde memnuniyetinize memnuniyet katacak ürün ve hizmetin ortaya çıkmasında önem taşır.

 Alüminyum doğurama ürünler cam balkonlarda, sürme sistemlerde, pencerelerde, ofis bölmelerinde, bazı özel kapılarda kullanılırlar. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde  Silopi Alüminyum doğrama alanında adeta sektörün parlayan yıldızı gibiyiz. Biz müşterilerimizin enerji tasarrufunun yanı sıra uzun süre kullanabileceği ürün ve hizmetler sunmayı hedeflediğimiz için yıllara meydan okuyan ergonomik ve estetik yapısıyla Alüminyum doğramayı kullanmanızı önemle öneririz. Güneşe ve suya dayanaklı özel yapısı sayesinde Alüminyum doğurama günümüzde çok yaygın olarak tercih edilmektedir. Sizde evinizde ve iş yerinizde alüminyum doğurama profiller veya ham madde kullanılarak ürün ve hizmet satın almak istiyorsanız mutlaka ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak bizden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyiniz.

Alüminyum doğramalar ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olmak üzere 2 çeşitten oluşmaktadırlar ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar genelde betonarme yapıların dış taraflarında, ısı yalıtımsız alüminyum doğramalar ise betonarme yapıların iç taraflarında kullanılırlar. Alüminyum doğrama ile betonarme yapılar bir birinden ayrılarak bağımsız alanlar oluşturulabildiğinden çok avantajlıdırlar.