SAYFA YÜKLENİYOR...

Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

Panjurlar güneş ve rüzgarı önleyerek ışığı azaltmaya işlevi gören açılıp kapanan dar ve yatay pencereye takılan özel bir sistemdir. Günümüzün problemlerinden olan hırsızlık sorunlarının önüne geçmek için etkili bir çözümdür. Açılır ve kapanır. Hem balkona hem de pencerelere monte edilebilir.

Panjur sistemleri metal, pvc ve ahşap malzemelerden tercihe göre üretilir. Diyarbakır bölgesinde kendi üretim tesisimizde üretilen panjur sistemleri evlerinizin pencere ve balkonlarında ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanır. Üretim bu tasarıma göre gerçekleştirilir.

Panjur sisteminde kullanılan malzemenin kalitesi kadar ince işçiliği de çok önemlidir. Diyarbakır ve bölgesinin en iyi panjur  sistemleri Doğu Cam Balkon kalitesiyle 7/24 ücretsiz keşif hattımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Panjur sistemleri manuel ve otomatik motorlu olarak üretilebilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan panjur sistemleri otomatik kumandayla çalışan sistemlerdir. Elektrik kesintisinde batarya sayesinde çalışmaya devam eder.

Balkon ve camlarınıza panjur sistemi taktırdığınızda öncesine göre hırsızlık olaylarına karşı eviniz daha güvenli hale gelir. Hırsızlığa karşı caydırıcılığı vardır.

Doğu Cam Balkon olarak  müşterilerimize ihtiyacına en uygun Panjur sistemlerini Diyarbakır merkezli üretim tesisimizde üreterek hizmet ağımız içerisindeki il ve ilçelere montaj ve teslimatını yapmaktayız.