SAYFA YÜKLENİYOR...

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk klasik kepenge göre daha estetik ve ergonomiktir. Gürültü yapmaz. Kumandayla kuvvet uygulanmadan komut verilerek açılıp kapanır. Klasik kepenkler çok fazla gürültü kirliliği yaptığı gibi ayrıca güvenli de değillerdir. Güvenlik ve maliyet karşılaştırması yapacak olursak otomatik kepenklerin klasik kepenklere göre daha avantajlı olduğu açıkça görülecektir. Diyarbakır ve Doğu bölgesinde otomatik kepenk sistemleri alanında da Doğu cam balkon geniş hizmet ağıyla ön plana çıkmaktadır.

Bünyesinde yetiştirdiği kalifiye tecrübeli ustalar ile ücretsiz keşif hizmeti sunarak ihtiyacınıza en uygun otomatik kepenk çözümleri sunmaktadırlar.  Ustalarımızın işlerine olan bağlılık ve yeterlilikleri otomatik kepenk alanında memnun olacağınız işlerin size teslim edilmesi anlamına gelmektedir.

Merkezi Diyarbakır’da olan kendi üretim tesisimizde ince işçilikle üretilen otomatik kepenklerin yine montajında işin erbabı tecrübeli ustalarımız yine ince işçilikleriyle montajı gerçekleştirip otomatik kepenginizin kumandasını size teslim etmektedirler. Diyarbakır’da üretilen otomatik kepenklerimiz tüm doğu ve güneydoğu Anadolu bölgesindeki hizmet ağımızla siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

15 m2 üzeri otomatik kepeklerde size özel avantajlar için bize 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.